Jacek Kopczyński - oficjalna strona www Jacek Kopczyński - oficjalna strona www

Jacek Kopczynski - oficjalna strona www

Idź do spisu treści

Menu główne


Witajcie na mojej oficjalnej stronie www!


Filmografia

  • 2014: serial NA KRAWĘDZI II (POLSAT) - reż. Maciej Dutkiewicz - rola: Cichy

    2014: serial KOMISARZ ALEX - odc.58 - rola: Adam Wasiak

  • 2013: serial PRAWO AGATY - odc.12 - rola: mecenas Waltz

  • 2012: serial NA KRAWĘDZI (POLSAT) - reż. Maciej Dutkiewicz - rola: Cichy

  • 2011-2012 - serial M JAK MIŁOŚĆ (odc. 838-935) - rola: mecenas Adam Werner, wspólnik Budzyńskiego

  • 2011 - serial LINIA ŻYCIA - rola: komisarz Wilk

  • 2011 - SZTOS 2 - rola: porucznik

  • 2010 - 7 MINUT - rola: szef Piotra

  • 2010 - serial NOWA (odc. 6)- rola: Mariusz Chudzik

  • 2010 - WENECJA Pojazdy - rola: kierowca - kapral

  • 2009 - ZŁOTY ŚRODEK - rola: urzędnik

  • 2008-2009 - serial BRZYDULA - rola: fotografik Artur Kaczmarek

  • 2008 - serial NA DOBRE I NA ZŁE (odc. 355) - rola: Wojtek

  • 2007 - serial: DWIE STRONY MEDALU (odc. 62, 63) - rola: sędzia Stefan Pytlakowski

  • 2007 - serial FACECI DO WZIĘCIA, ZŁY GLINA (28) - rola: Artur Śniadecki

  • 2007 - serial MAMUŚKI (odc. 28, 29) - rola: ksiądz Stach

  • 2007-2009 - TYLKO MIŁOŚĆ - rola: Dziuras, menager piosenkarki Sylwii Sztern

  • 2006 - serial OKAZJA (odc. 17) - rola: Malicki

  • 2006 - NIEBO NAD MAZURAMI

  • 2006 - serial KARIERA (odc. 99)

  • 2006 - serial PENSJONAT POD RÓŻĄ (odc. 70-109) - rola: Jarek Brzoza, mąż Patrycji

  • 2005 - serial KLINIKA SAMOTNYCH SERC (odc. 1, 13) - rola: policjant z Komendy Głównej Policji

  • 2004 - serial DALEKO OD NOSZY (odc. 15) - rola: Skrzypecki, asystent prezydenta

  • 2004 - serial GLINA (odc. 11) - rola: technik policyjny

  • 2004 - serial KRYMINALNI (odc. 5) - rola: Błażej Jaskuła

  • 2003 - serial KASIA I TOMEK - rola: Maciek, klient Tomka

  • 2003-2012 - serial NA WSPÓLNEJ - rola: Norbert Bolczyk

  • 2003 - PSIE SERCE - rola: Stefan Drozd, narzeczony Mai

  • 2002 - serial NA DOBRE I NA ZŁE (odc. 106) - rola: chłopak na miejscu wypadku Bielawskiego

  • 2002-2010 - serial SAMO ŻYCIE (odc. 318-348) - rola: Roman Badera, dziennikarz śledczy w redakcji gazety "Samo Życie", po śmierci Gracjana Jerzego Bartnika redaktor naczelny tego periodyku (odc. 1094-1554)

  • 2000 - NIEWYPOWIEDZIANA WOJNA

  • 1999 - serial PIERWSZY MILION - rola: pracownik "Frika"

  • 1998 - serial Z PIANKĄ CZY BEZ (odc. 7, 8) - rola: kolega Radka

  • 1997-2012 - serial KLAN - rola: Czarek Kędzierski, kolega Michała i Bogny

  • 1997 - ŁÓŻKO WIERSZYNINA - rola: akustyk

  • 1995 - ZDRADA - rola: Jurek, wykonawca wyroku

  • 1993 - RUN TO HIM - rola: mężczyzna

  • 1993 - 20 LAT PÓŹNIEJ w C' EST MON HISTOIRE - rola: chłopak w sklepie jubilerskim (nie występuje w napisach)

  • 1980-2000 - serial DOM


Teatr

  • 2014: "Podobno Marian" - rola: Gość I, scenariusz i reż. Marek Rębacz

  • 2008-2012: "Goło i Wesoło" - rola: porzucony przez żonę Krzysiek

  • 2006: "Sedno nie jest jedno czyli..."Jan Kazimierz Siwek-Teatr Bajka w Warszawie reż.Arek Jakubik - rola: Pan

  • 2003: "Dobry wieczór kawalerski"Dorota Truskolaska -przedstawienie impresaryjne reż.Jerzy Bończak - rola: Kukuł

  • 1999: "Powrót Odysa"Stanisław Wyspiański-Teatr Dramatyczny w Warszawie reż.Krystian Lupa - rola: Agelaos

  • 1998: "Joko świętuje rocznicę"Roland Topor-Teatr Dramatyczny w Warszawie reż.Piotr Cieślak - rola: Bavastro

  • 1997: "Biała" (A. Rudnicki) - rola: aktor IV

  • 1997: "Elektra"Sofokles-Teatr Dramatyczny w Warszawie reż Piotr Warlikowski - rola: Jeden z chóru

  • 1996: "Jak wam się podoba"William Shakespeare", Teatr Dramatyczny w Warszawie reż.Piotr Cieślak - rola: Pan śpiewający

  • 1996: "Ildefonsjada czyli Sen o letniej nocy" (Konstanty Ildefons Gałczyński), Teatr Dramatyczny w Warszawie reż.Piotr Cieślak

  • 1996: "Ptaszek Zielonopióry" Carlo Gozzi-Teatr Dramatyczny w Warszawie reż.Piotr Ciepla - rola: Posąg

  • 1995: "Szkarłatna Wyspa" (Michaił Bułhakow), Teatr Dramatyczny w Warszawie reż.Piotr Cieślak - rola: Strażak

  • 1995: "Przygody Tomka Sawyera" (Mark Twain), Teatr na Woli w Warszawie reż.Marek Obertyn - rola: Tomek Sawyer

  • 1995: BRACIA I SIOSTRY (G. STEIN) - rola: Samuel

  • 1995: "Hamlet" William Shakespeare -Teatr Dramatyczny w Warszawie reż.Andrzej Domalik - rola: Rosenkrantz

  • 1994: DOŻYWOCIE (A. FREDRO)

  • 1994: Człowiek z LaManchy"Mitcha Leigh-Teatr Dramatyczny w Warszawie reż.Jerzy Gruza - rola: Cyrulik

  • 1994: "Szaleństwo Jerzego III" Alan Bennett- Teatr Dramatyczny w Warszawie reż.Filip Bajon - rola: Pokojowy

  • 1993: Ibusar "Nagy Lajos Party - Teatr 77 w Łodzi,reż.Schlanger Andras - rola: Ryszard Bajhaloy (PWSFTviT)

  • 1992: "Karmaniola,czyli od sasa do lasa" (Stanisław Moniuszko),Teatr Powszechny w Łodzi, reż.Marek Sikora - rola: Syn Macieja(PWSFTviT)

  • 1992: "Ania z Zielonego Wzgórza"Lucy Maud Montgomery-Teatr Powszechny w Łodzi,reż.Maciej Korwin - rola: Gilbert Blythe(PWSFTviT)

Jacek Kopczyński (ur. 11 sierpnia 1971 roku w Łodzi)
Polski aktor teatralny, filmowy i dubbingowy.
W 1994 roku ukończył Wydział Aktorski PWSFTviT w Łodzi.
W latach 1994-1999r. pracował w Teatrze Dramatycznym w Warszawie.
Obecnie nie związany na stałe z żadnym teatrem.

Polski dubbing
Filmy fabularne

  • 2008: Speed Racer Komentator Casa Cristo

  • 2008: Kroniki Spiderwick Richard

  • 2008: Asterix na Olimpiadzie

  • 2007: Złoty kompas

  • 2007: High School Musical 2

  • 2005: Karol. Człowiek, który został papieżem Tomasz Zaleski

  • 2005: Gwiezdne wojny: część III Zemsta Sithów Generał Grievous

  • 2004: Wygraj randkę Pete Monash

  • 2004: Terminal

  • 2003: Zapłata

  • 2003: Old School: Niezaliczona Mitch

  • 2003: Mali agenci 3D: Trójwymiarowy odjazd

  • 2001: Maluchy spod ciemnej gwiazdki Doug

  • 2000: Projekt Merkury

  • 1999: Król sokołów Wicek

  • 1998: Rodzina Addamsów: Zjazd rodzinny

  • 1996: Miłość i wojna

  • 1995: Dzieciaki do wynajęcia


Filmy animowane

  • 2010: Jak ukraść księżyc

  • 2008: Dzielny Despero − Andre

  • 2007: Na fali Rob

  • 2006: Barbie: Syrenkolandia Nalu

  • 2006: Operacja: Z.E.R.O. młody Benedykt (Ben), Czarek

  • 2005: Barbie i Magia Pegaza Aidan

  • 2005: Czerwony Kapturek - prawdziwa historia narciarz Dolph

  • 2005: Kurczak Mały

  • 2005: Tom i Jerry: Szybcy i Kudłaci

  • 2004: Rogate ranczo

  • 2004: Mulan II

  • 2004: Przygody Lisa Urwisa lis Renart

  • 2004: Mickey: Bardziej Bajkowe Święta

  • 2004: Ruchomy zamek Hauru książę

  • 2004: Barbie jako Księżniczka i Żebraczka król Dominik

  • 2004: Yu-Gi-Oh! Ostateczne starcie Seto Kaiba

  • 2003: Barbie z Jeziora Łabędziego książę Daniel

  • 2003: El Cid legenda o mężnym rycerzu Al-Mutamin

  • 2003: Sindbad: Legenda siedmiu mórz Proteus

  • 2002: Barbie jako Roszpunka Stefan

  • 2001: Shrek jeden z rycerzy Lorda Farquaada

  • 2001: Zakochany kundel II: Przygody Chapsa

  • 2000: Mała Syrenka 2: Powrót do morza książę Eryk

  • 2000: Franklin i Zielony Rycerz

  • 1999: Eugenio

  • 1999: Pokémon 2: Uwierz w swoją siłę Tracey

  • 1997: Herkules Herkules

  • 1991: Piękna i Bestia różne głosy

  • 1989: Mała syrenka książę Eryk

  • 1988: Złych czterech i Pies Huckleberry Snagglepuss

  • 1987: Wielka ucieczka Misia Yogi Snagglepuss

  • 1987: Miś Yogi i czarodziejski lot Świerkową Gęsią Snagglepuss


Seriale fabularne

  • 2007-2010: ICarly dyrektor Franklin, Lewbert, barman w świecie koktajli, głos w Chaotycznym Tańcu, Jim (odc. 8), pacjent u dentysty (odc. 14), scenarzysta TVS (odc. 23), prowadzący program (Ameryka śpiewa)' (odc. 37), magiczny klops (odc. 38), Carter (odc. 39), zawodnik z walk MSS (odc. 39), scenarzysta totalnej teri (odc. 46), różne głosy

  • 2007: Power Rangers Operacja Overdrive Will Aton

  • 2005: Nie ma to jak hotel

  • 2004: Power Rangers Dino Grzmot Conner/Czerwony Dino Thunder Rangers (odc. 1-13)

  • 2003: Dziewczyny i miłość

  • 2001: Power Rangers Time Force Lucas/Niebieski Time Force Rangers

  • 1998-1999: Nowe przygody rodziny Addamsów

  • 1998: Eerie, Indiana: Inny wymiar

  • 1991-1992: Eerie, Indiana


Seriale animowane

  • 2010-2012: SpongeBob - jako SpongeBob

  • 2011: Pora na przygodę!

  • 2009: Super Hero Squad MODOK

  • 2008: Robotboy Śmigło

  • 2006: Nowa szkoła króla

  • 2006: Fantastyczna Czwórka Filip Masters/Władca Marionetek (odc. 15) , doktor Bentley Whitman/czarnoksiężnik (odc. 16)

  • 2006: Ekstremalne kaczory Geextah

  • 2005: Transformerzy: Cybertron Hot Shot, Clocker

  • 2005: Podwójne życie Jagody Lee elf Pomagier

  • 2005: Johnny Test Gil

  • 2005: Harcerz Lazlo Raż

  • 2005: B-Daman Bull

  • 2005: A.T.O.M. Alpha Teens On Machines Axel (odc. 1-35)

  • 2004: Wymiar Delta Martin

  • 2004: Transformerzy: Wojna o Energon Hot Shot, Prowl

  • 2004: Atomowa Betty Atomowy Roger

  • 2003-2005: Młodzi Tytani Adonis (odc. 35)

  • 2003-2004: Zakręceni gliniarze Dick Kowalski

  • 2003: Wojownicze Żółwie Ninja Donatello

  • 2003: Martin Tajemniczy Martin Tajemniczy

  • 2003: Legenda Nezha Li Jing

  • 2002-2008: Kryptonim: Klan na drzewie król Piasek, Numer 92 (seria druga) , Interesujący Bliźniak z Dalekiego Pogórza (P.O.D.R.Ó.Ż.) , Jerry (Ł.O.B.U.Z.) , Nick, dyżurny z patrolu dyżurnych #4 (Z.B.R.O.D.N.I.A. (2)) , Numer 3-2-1 (P.L.A.N.E.T.A.) , Numer 1-2-3 (N.A.U.K.A.)

  • 2002-2005: Klub Winx Sky

  • 2002: Cyberłowcy

  • 2001-2007: Ach, ten Andy! Andy Larkin

  • 2001-2004: Medabots Henry/Fantom Renegade/Space MedaWojownik X

  • 2001-2004: Liga Sprawiedliwych Gołąb

  • 2001-2003: Strażnicy czasu Buffalo Bill ( odc. 12b) , Szekspir (odc. 22b)

  • 2001-2003: Aparatka Adam Spitz

  • 2001-2002: Cubix Mong

  • 2001: Przygody Timmy'ego Cosmo (odc. 1-7)

  • 2000-2006: Hamtaro wielkie przygody małych chomików Tommy

  • 2000-2003: X-Men: Ewolucja Nightcrawler

  • 2000-2002: Owca w Wielkim Mieście Szeregowy Równoległy

  • 2000: Titan Nowa Ziemia Cale

  • 1999-2001: Batman przyszłości

  • 1998-1999: Tajne akta Psiej Agencji Ralph

  • 1998: Kirikou i czarownica

  • 1997-2004: Johnny Bravo Adam West (seria I), Fred z serii Scooby Doo (odc. Bravo Dooby Doo)

  • 1997-1999: Witaj, Franklin Królik

  • 1997-1998: Przygody Olivera Twista

  • 1997-1998: Dzielne żółwie: Następna mutacja Donatello

  • 1997-1998: 101 Dalmatyńczyków

  • 1997: South Park

  • 1996-2004: Hej Arnold! Kid

  • 1996-1997: Incredible Hulk Rick Jones

  • 1996: Kosmiczne Biuro Śledcze Shane Sanderson

  • 1995-1996: Maska Stanley / Maska

  • 1995: Księżniczka Tenko

  • 1994-1998: Spider-man Peter Parker / Spiderman

  • 1994-1997: Kleszcz - Artur

  • 1994-1996: Fantastyczna Czwórka Johnny Storm / Żywa pochodnia

  • 1994-1995: Aladyn Mozenrath (sezony: II i III)

  • 1994: Superświnka Billy Kondo

  • 1993-1994: Droopy, superdetektyw Czupkin, Żółtek

  • 1993: Huckleberry Finn

  • 1992-1998: Batman

  • 1992-1997: Kot Ik! Wuz Wuz, Mushi, Termi, Blitzen, Ośmiornica, Fabio, El Gordo, Bob White, jeden z żywych ziemniaków

  • 1991-1997: Rupert

  • 1990: Przygody Syrenki Książę Krystian

  • 1990: Piotruś Pan i piraci Piotruś Pan

  • 1990: Pinokio

  • 1985-1988: M.A.S.K.

  • 1985: Yogi, łowca skarbów Snagglepuss

  • 1985: 13 demonów Scooby Doo

  • 1984-1987: Łebski Harry Orweel (odc. 4)

  • 1983-1987: Fraglesy


Filmy i seriale Scooby Doo jako Fred

  • 2011: Scooby Doo i Brygada Detektywów

  • 2010: Scooby Doo: Abrakadabra-Doo

  • 2009: Scooby Doo i miecz samuraja

  • 2008: Scooby Doo i Król Goblinów

  • 2007: Scooby Doo i śnieżny stwór

  • 2006: Scooby Doo: Ahoj Piraci!

  • 2006: Kudłaty i Scooby Doo na tropie

  • 2005: Scooby Doo na tropie Mumii

  • 2005: Aloha, Scooby Doo

  • 2004: Scooby Doo i potwór z Loch Ness

  • 2003: Scooby Doo i meksykański potwór

  • 2003: Scooby Doo i Legenda Wampira

  • 2002-2005: Co nowego u Scooby'ego?

  • 2001: Scooby Doo i cyberpościg

  • 2000: Scooby Doo i najeźdźcy z kosmosu

  • 1999: Scooby Doo i Duch Czarownicy

  • 1998: Scooby Doo na Wyspie Zombie

  • 1988-1991: Szczeniak zwany Scooby Doo

  • 1979: Scooby Doo podbija Hollywood


Gry komputerowe

  • 2012: Risen 2: Dark Waters Bezimienny

  • 2012: Diablo III - Szelma (Lyndon)

  • 2012: Brick-Force

  • 2012: Arcania: Upadek Setarrif Bezimienny

  • 2011: Wiedźmin 2: Zabójcy Królów Jaskier

  • 2010: ModNation Racers Richard Short

  • 2010: Mass Effect 2 Wilson, Aresh, Niket

  • 2010: Heavy Rain diler Brad Silver, złodziej Andrew

  • 2010: God of War III

  • 2010: Arcania: Gothic 4 Bezimienny

  • 2009: Dragon Age: Początek Alistair

  • 2008: Neverwinter Nights 2: Maska Zdrajcy Gannayev (Gann)

  • 2008: Mass Effect Kupiec Opold

  • 2008: Killzone 2 Jan Templar

  • 2008: Brothers in Arms: Hell's Highway Kapral Sam Corrion

  • 2008: Assassin's Creed – Altaïr ibn al-Ahad

  • 2007: Wiedźmin Jaskier

  • 2006: Heroes of Might and Magic V Findan

  • 2006: Gothic III bohaterowie NPC

  • 2006: Auta: Gra komputerowa DJ i Wingo

  • 2005: Codename: Panzers Faza Druga Barnes

  • 2003: Warcraft III: The Frozen Throne król Arthas Menethil, Illidan Stormrage

  • 2003: Rayman 3: Hoodlum Havoc Rayman, szczury

  • 2003: Gothic II: Noc Kruka Lee, Bloodwyn, Henry, Elvrich, Garvell, Sancho, Angar

  • 2003: Ghost Master

  • 2003: Delta Force: Helikopter w Ogniu główny bohater

  • 2003: Codename: Panzers Faza Druga Barnes

  • 2002: Warcraft III: Reign of Chaos Książę Arthas Menethil, Illidan Stormrage

  • 2002: Gothic II Lee, Brian, Bartok, Lord Hagen, Garvell, Herold, Angar

  • 2001: Gothic Lee, Jarvis, Bloodwyn, Cor Angar, Gor Hanis, Cronos


Reżyseria dubbingu

  • 2007: Tommy Zoom

  • 2007: Chop Socky Chooks: Kung Fu Kurczaki

  • 2007: Freefonix (odc. 1-20, 27-40)

  • 2007: Smyki (odc. 157-161)

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego